Holýšov – Sušice 3:2
„Pro diváky to byl krásný zápas, naši hráči podali nadlidský výkon. Před zápasem jsme měli problémy se sestavou, chybělo několik hráčů základu, ale kluci z béčka či dorostu je perfektně zastoupili. Jsme velmi spokojení s předvedenou hrou i ziskem tří bodů," pochválil svůj tým vedoucí Holýšova Petr Třeštík.
Poločas: 1:1. Branky: 36. a 83. Šobr, 56. Černohorský – 26. Vrhel z penalty, 74. Hrubec. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 4:2. Diváci: 130.
Holýšov: Dolejš – Zavadil, Dotzauer (76. Bozděch), Baxa, Trhlík, Černohorský, Dostálík (57. Vítek), Šobr, Valachovič (90. Kaas), Myška. Trenér: Karel Míčka.
Sušice: Gill – Skrbek, Melka, Fuchs, Kysilka, Skuhra, Skála, Varga, Vrhel, Hubáček (69. Hrubec), Matějka (69. Klíma). Trenér: Jan Staněk.

Domažlice B – Luby 2:0
„Přišlo mi, že hostující tým sem přijel hrát na to, aby dostal co nejméně branek. My jsme se dostali do vedení po trestném kopu Lucáka a diktovali tempo hry. Těsně před přestávkou přišlo vyloučení na obou stranách, ale obraz hry se nezměnil. My jsme naopak přidali druhou branku a zbytek utkání si už pohlídali," zhodnotil duel kouč Jiskry Martin Steinbrücker.
Poločas: 1:0. Branky: 13. a 58. Lucák. Rozhodčí: Řezničenko. ŽK: 1:1. ČK: 43. Lešek (D) – 43. Čipera (L). Diváci: 100.
Domažlice B: Bratanič – Štěpán, Šimůnek, Kubr (78. Jakub Korelus), Tomáš Korelus, Buršík, Lucák (89. Hojda), Šot (46. Vísner), Lešek, Došlý (88. Vlček), Bláha (60. Kadlec). Trenér: Martin Steinbrücker.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč (81. Černý), Koželuh, Vejskal, Čipera, Švátora (88. Mašek), Havlovic (67. Raišl), Sýkora, Čížek (46. Sysel), Pivoňka. Trenér: Vladislav Smolík.

Zruč – H. Týn 5:2
„Myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě, i když mě opět mrzí inkasované branky, které jsme soupeři hloupě darovali," řekl k důležitému vítězství Ondřej Král, hrající lodivod Zruče.
Poločas: 3:1. Branky: 9. Korelus, 16. Mašek, 28. Kazda, 59. Křen, 83. Karpíšek – 1. Šindelář, 59. David Král vlastní. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
Zruč: Hodan – Ondřej Král, David Král, Korelus, Pechman, Kazda (60. Polák), Jelínek, Hucl, Křen, Kepka (53. Karpíšek), Mašek (68. Lauko). Trenér: Ondřej Král.
Horšovský Týn: Jaroslav Novák – Vacík, Tomáš Novák, David Novák, Čedík, Šindelář (68. Šperl), Blacký, Falout, Černík, Sobolík, Mach. Trenér: Radek Šindelář.

Rozvadov – Chotíkov 5:1
„První poločas byl vyrovnaný. Soupeř měl nějaké šance, my také. Ve druhé půli nám pomohl brzký gól v první minutě. Poté jsme sice přišli o vyloučeného Žemličku, i tak jsme ale svého soupeře přehrávali a vstřelili tři branky. Kluky musím pochválit, zejména ve druhém dějství podali skvělý taktický výkon a na hřišti dominovali," shrnul jednoznačnou výhru svého týmu spokojený trenér Rozvadova Martin Bronec.
Poločas: 1:1. Branky: 38. Kaše, 46. Skopový, 72. Kabourek, 83. Šácha, 90. Vaněček – 44. Lopata. Rozhodčí: Burda. ŽK: 1:0. ČK: 59. Žemlička (R). Diváci: 250.
Rozvadov: Makrlík – Skopový (78. Vaněček), Bronec, Kořínek, Kaše, Luboš Viterna, Čížek (67. Horáček), Žemlička, Šácha (84. Hána), Křehlík (74. Hutta), Kabourek. Trenér: Martin Bronec.
Chotíkov: Bejdák – Kluska, Černý, Martin Míka, Levý, Lopata, Pechler, Martin Prais, Michal Prais (53. Hruška), Vacek, Vojáček. Trenér: Jaroslav Urbánek.

Přeštice – Bolevec 2:2
„Celý zápas byl o dobývání bolevecké obrany. Soupeř spoléhal hlavně na brejky a nám se dlouho nedařilo překonat jejich pevnou defenzivu. Hráči ale zaslouží pochvalu za bojovnost a vůli po vítězství," okomentoval nerozhodnou bitvu vedoucí přeštického týmu Pavel Bočan.
PK: 4:3. Poločas: 0:1. Branky: 68. Lecjaks, 80. Gerstner – 21. Bublík, 82. Pelnář. Rozhodčí: Špoták. ŽK: 5:3. ČK: 87. Turek (P). Diváci: 90.
Přeštice: Růžička – Blahoudek, Krušina, Lecjaks, Zdeněk (59. Gerstner), Klokan (82. Uzlík), Duchek, Turek, Ornet, Vacík (71. Baranec), Bešta (6. Bouc). Trenér: Václav Uzlík.
Bolevec: Kalčík – Humpál, Fryček, Bublík, Šlehofer, Greif, Hibler, Šanoba (85. Fictum), Šnaider (90. Nykles), Pelnář, Zítek. Trenéři: Jaroslav Klečka, Pavel Vítovec.

Mýto – Vejprnice 3:3
„Utkání bylo celkem vyrovnané. Jen škoda, že jsme si nechali dát branku v poslední minutě utkání," krátce shrnul divokou přestřelku Milan Radimák, vedoucí vejprnického týmu.
PK: 2:3. Poločas: 1:1. Branky: 15. Brož, 73. Švejda, 89. Hereit – 75. a 81. Paul, 40. Löwy. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:0. Diváci: 250.
Mýto: Špicl – Veverka, Zikmund, Fišer, Světlík, Kotnauer (71. Heřmanský), Bejček, Kříž, Brož, Švejda, Hereit. Trenér: Ivan Kovács.
Vejprnice: Dufek – Heindl (46. Růžička, 90. Schleis), Havránek, Rada, Hora, Černý (46. Puhlovský), Mašek, Milota, Ufrémund (62. Kuhajda), Löwy (72. Bárta), Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Lhota – Svéradice 2:2
„Myslím si, že jsme ztratili bod, protože jsme byli po celý zápas lepším týmem, ale neproměňovali jsme šance. Naopak jsme dvakrát hloupě inkasovali," krátce okomentoval čtyřgólový duel asistent domácího trenéra Josef Humeník mladší.
PK: 5:4. Poločas: 0:0. Branky: 82. Zelenka, 83. Křížek – 54. Kába, 87. Beránek. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 2:2. Diváci: 120.
Lhota: Böhm – Hrdlička, Ritschel (76. Šroubek), Strejček, Zelenka, Peroutka, Horník, Hucl, Nový, Čejka (54. Křížek), Fiala. Trenér: Jaroslav Kluska.
Svéradice: Karel Soukup – Sova, Martin Klas, Beránek, Lávička, Heřman, Daniel Klas (80. Krejčík), Makovec, Petřík, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.

Rokycany B – Rapid 1:6
Rezerva divizních Rokycan prohrála páté utkání v řadě. Hosté z Lopatárny naopak zvítězili v posledních třech zápasech s impozantním skóre 13:3.
Poločas: 1:3. Branky: 8. Černý – 18., 44. a 54. Pavlíček, 36. Nový, 83. Klekner, 89. Zajíček. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:4. ČK: 26. Brož (RO). Diváci: 60.
Rokycany B: Wohlmuth – Šafář, Brož, Špic (26. Jedlička), Vaščák, Tobrman, Blecha, Kroc (76. Kořínek), Havlíček (46. Škarda), Černý, Pfeifer (61. Abrt). Trenér: Peter Horváth.
Rapid Plzeň: Matějka – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj, Hucl (70. Morávek), Čupalka (61. Klekner), Harmady, Zajíček, Pavlíček (75. Filipčík), Poláček (75. Chvosta). Trenér: Jaromír Mysliveček.

16. Černice⋌ 28  4 3 3 18 37:63 21

 I. A třída – výsledky 28. kola: Kralovice – Nýrsko 2:4 (Lavička, Marek – Výtisk 2, T. György, Brož), Žichovice – Žihle 4:0 (Butnaru 2, Róth, Benedikt), Raková – Nepomuk 0:6 (Rous 2, Mi. Baran, Ticháček, Zajíc, Kozák), Křimice – Kdyně 2:1 (Kuneš 2 – Hamor), Stříbro – Černice 2:0 (Hřebík, Bláha), Košutka – Horažďovice 3:0 (Forejt 2, Kalaš), Mochtín – Pačejov 0:2 (Ticháček, Klásek), H. Bříza – Ch. Újezd 5:0 (Macháček 2, Sedlecký 2, Fišer).

14. Klenčí⋌ 24  1 2 0 21 23:91  7

I. B třída – výsledky 24. kola, sk. A: Ch. Planá – Bělá n. R. 8:1 (Chval 3, Mojžíš 2, Pelán, Šmolík, Sloup – Bořil), Meclov – Bezdružice 4:3 (Obdržálek 2, Beňušík, Pačesný – Korynta 2, Blažek), Tlumačov – Koloveč 5:1 (Copák 2, Čadek, Tesař, vlastní – Milota), Chodov – Dl. Újezd 1:6 (vlastní – L. Gitta 3, Houda, Stoklasa, vlastní), Stod – Staňkov 2:0 (Terber, Tlustý), Bor – Postřekov 0:1 (Závodný), Částkov – Klenčí 11:3 (Herout 3, Boček 2, Hrabovský 2, Bydžovský, Pták, Krýsl, Jedlička – V. Mifek 2, J. Mifek).

14. Merklín⋌ 24  6 0 2 16 46:83 20

Sk. B: Štěnovice – Chlumčany 1:1 (PK 4:5, Krásný – Nohava), Měčín – Hrádek u Sušice 1:0 (Čejka), Dl. Ves – Strážov 3:1 (Dryje, Hubený, Goby – Kološ), Sp. Poříčí – Žákava 2:1 (Šefl, Karlík – Volf), Chanovice – Merklín 11:1 (M. Polena 2, Šebek 2, Černohorský 2, Skuhravý, Šlehubr, Pavlovský, Prýmas, Zoubek – Voráček), St. Smolivec – Přeštice B 1:6 (Štěpánek – Viktora 2, Urban, Fabián, Benedikt, vlastní), St. Plzenec – Losiná 6:1 (Havlíček 2, Batěk 2, Brejcha, Vyskočil – Šindelář).

14. Dobřív⋌ 24  4 2 0 18 32:105 16

Sk. C: Volduchy – Touškov 1:2 (Pašek – Hodek, Karbusický), Bukovec – Tlučná 2:2 (PK 2:4, Pitlík, Sluka – Schejbal, Němec), Radnice – Mýto B 4:1 (Paleček 2, Richter, Fencl – Vaňátko), Plasy – Třemošná 3:4 (Jílek, Országh, Randa – J. Dobrý, Rozmara, Čechura, Štefl), Hrádek u Rok. – Petřín B 0:10 (Světlík 4, Brácha, Hartl, Bendl, Vodrážka, Klečka, Hrabačka), Kaznějov – Zbiroh 1:1 (PK 5:4, Uher – Vetengl), Nýřany – Dobřív 7:1 (Aliyev 2, Voráček 2, Tyml 2, Folk – Koudelka).