Jiskra Domažlice B – Slavia Vejprnice 0:3 (0:1)
Domácí na úvod předvedli dvě svižné kombinace, ale ohrozit Slováčka v bráně jim defenziva Slavie nedovolila a až na dvě či tři střely to tak zůstalo po celý zápas. Hosté byli důraznější a nebezpečnější, hlavně ze standardek.

Po sedmi minutách hry se Jiskře připomněl její odchovanec Paul. Hosté po jeho střele zahrávali roh a vzápětí druhý. Každý čpěl gólem. V 11. minutě domácí obrana chybovala při kombinaci s gólmanem a ten musel jít do tvrdého a bolestného souboje s dotírajícím Paulem. V 18. minutě předvedla Benfika pěknou akci, když Tumpach doběhl zdánlivě ztracený míč, vrátil jej na Vísnera, ale Waldmann na centr nedoskočil. Po půlhodině hry Frei dvakrát podržel Jiskru. Nejprve vychytal Lhotku, který se před ním náhle zjevil, poté na něm ztroskotal Kritl. Ve 39. minutě se po straně ´prokombinovali´ Buršík s Tumpachem, který dokázal odcentrovat do ´ohně´, ale před Hoškem odkopl Sulek. Těsně před závěrečným hvizdem podnikli hosté útok, jeden z nich byl faulován, což zřejmě pomezní sudí signalizoval hlavnímu. Ten ponechal výhodu, kterou Puhlovský v leže využil, protože domácí hráči vidouce pohyb praporku přestali hrát – 0:1.

Po návratu z kabin se hrálo v režii hostů, kteří zatlačili domácí na polovinu. Výsledkem byly dvě branky. První dal v 52. minutě Grätsch z trestného kopu pěknou střelou přes zeď, druhou přidal po brejku o deset minut později Lhotka, když Paul pláchl obráncům a před Freiem nahrál do strany nabíhajícímu Lhotkovi, který skluzem poslal míč do brány – 0:3.

Až pak si sáhl na balon i vejprnický brankář, ale hlavička Stróže po Šinálově rohu skončila na brance. S blížícím se koncem se na hřišti zajiskřilo. Vendetě za předešlé zákroky neunikl Tumpach, který se osamocen marně bil v útoku s obránci. Několik ostrých zákroků na něj zůstalo bez trestu, ale když musel být mladý útočník Jiskry po faulu Heinda odveden z plochy na ošetření, změnil sudí Mazán názor a vejprnického ´řízka´ přece jen vyloučil.

Jenomže ani z přesilovky domácí nevytěžili zhola nic, navíc byl v dalších minutách beztrestně zraněn loktem v obličeji mladý Šimůnek, a protože se nezdržel komentáře na adresu benevolentního sudího, byl rovněž vyloučen.

Domažlice B: Frei – Kalný, Strož, Buršík, Waldmann, Tumpach, Vísner (80. Hlaváč), Šinál, Lešek, Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.
Vejprnice: Slováček – Heindl, Havránek, Sulek, Černý (75. Milota), Hora, Lhotka (85. Kuhajda), Kristl (75. Šámal), Grätsch, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Branky: 45. Puhlovský, 49. Grätsch, 58. Lhotka. Nejlepší hráči: Waldmann – Sulek. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 0:1. ČK: 1:1. Diváci: 80.