FC Dynamo H. Týn – Sp. Poříčí 8:0 (4:0)
Začátek patřil domácím. Během dvou minut zahrávali tři rohové kopy, změnu skóre přinesla už 4. minuta, kdy volný Falout ze své ´parkety´, hranice pokutového území, přesně zamířil a poslal míč po zemi ke vzdálenější tyči – 1:0. Z rozehrání se hosté dostali před branku soupeře a získali roh. Brankář Novák centrovaný míč vyboxoval a následná střela hostí ´lízla´ břevno domácí branky. To bylo na dlouhé minuty ze strany hostí vše. Ve 27. minutě uvolnil Pinc Falouta, kterému šanci zmařil hostující gólman, ale dvě minuty na to byl opět Falout, který po samostatné akci zvýšil na 2:0. Ve 33. minutě našel Pinc nabíhajícího Tomáše Šindeláře, který šel sám na brankáře a nedal mu šanci – 3:0. Ve 44. minutě Falout poslal na půlicí čáře do brejku Pince, který postupoval sám a podél vybíhajího brankáře uzavřel skóre prvního poločasu – 4:0.

I ve druhém poločase pokračovali domácí v úspěšném atakování branky hostí. V 53. minutě Staroba opět prokázal svoji fotbalovou techniku. Jeho volný přímý kop z ostrého úhlu díky razantní a falšované střele skončil v síti – 5:0. V 55. minutě Tomáš Šindelář oplatil Pincovi gólovou pobídku z 33. minuty a pasem jej poslal do šance. Pinc nezaváhal a šestou brankou ´vyhnal´ hostujícího gólmana z brány. Náhradnímu brankáři v 72. minutě nejprve pomohla tyč, ale k odraženému míči se dostal Kordule a do odkryté branky upravil na 7:0 pro FC Dynamo. Hosté se i za takto nepříznivého stavu snažili o zkorigování výsledku. Udeřilo však na druhé straně. V 77. minutě poslal Staroba pasem přes obranu do brejku Doležala a ten po třicetimetrovém sprintu zvýšil na konečných 8:0 pro domácí. Jedinou šanci hostí ve druhém poločase přinesla 79. minuta, kdy po chybě domácí obrany mohl ukázat svoje umění domácí gólman.
Nyní čeká FC Dynamo nejvzdálenější soupeř Slavoj Žihle, který na domácím umělém povrchu podává nevyrovnané výkony, ale proti silnějším soupeřům se mu většinou daří. ⋌(hf)