K utkání do Mrákova dorazil ambiciózní tým Lhoty, který přes zimu ještě posílil a v plné síle dorazil na Chodsko. Hosté od začátku zápasu potvrzovali, že na Mrákov umí. Na podzim totiž soupeři nasázeli šest gólů a v odvetě si vzájemnou bilanci ještě výrazně vylepšili. Už po sedmi minutách hry lovil nebohý gólman Korba podruhé míč ze sítě za svými zády, kde skončily dvě úvodní střely soupeře. To domácími silně otřáslo a zraněními či disciplinárním trestem oslabená defenziva Chodů nakonec do poločasu inkasovala ještě třikrát. Odpovědí domácích na nepopulárního ´bůra´ byly jen dvě spíše pološance než šance.

I ve druhé půli Lhota pokračovala v předvádění kvalitní hry nad rámec I. B třídy a díky vysooce efektivní koncovce postupně přidávala další branky. Do střelecké listiny se nakonec čtyřikrát zapsal D. Křížek, po jedné trefě přidali Fiedler, Javůrek, Kohout, Nejdl a z působení v Jiskře Domažlice známý Zbyněk Černý. Domácí zahrozili jen z přímého kopu.

Zhruba dvacet minut před koncem zápasu byl sice jeden z hostujících obránců vyloučen za faul na unikajcího Růžka, který by postupoval sám na bránu, jenže o deset minut později byl početní stav na ploše vyrovnán, když se do sprch předčasně po druhé žluté kartě poroučel ´rossoneri´ Vítězslav Kohout. Mrákovu se nakonec nepodařilo dosáhnout ani čestného úspěchu a chuť po prohře 0:9 si chtěl spravit včera v chodové Plané na půdě podzimního suveréna, jemuž se ale na jaře nedaří. Případný další reparát může složit v neděli od 16.00 proti rezervě Holýšova.

Sokol Mrákov: Korba – Vondraš, Schoř, Hofman, Stýskal – P. Konopík, T. Duffek, V. Duffek, Kohout – Mlynár, Růžek. Střídal: L. Konopík. Branky: Křížek D. 4, Fídler, Javůrek, Kohout, Nejdl, Černý; ŽK: 2:0; ČK: 1:1. Diváků: 150.