Rokycany – Chrást 2:2

V dramatickém derby výborné úrovně patřil domácím začátek, rychle se ujali dvoubrankového vedení, ale chrástecký nováček hru vyrovnal, ještě do přestávky snížil a po hodině hry skóre srovnal.
Poločas: 2:1. Branky: 4. a 18. Vaníček – 25. Heller, 62. Kovařík. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 2:3. Diváci: 200.
Rokycany: Vild – J. Scheinherr, J. Procházka, Vaníček, Žáček – L. Aubrecht (85. Šíša), F. Procházka, Kocour, Hereit – Kubík (80. Vaščák), P. Aubrecht (67. Černý). Trenér Pavel Aubrecht.
Chrást: Šilhánek – O. Král, D. Král, Vonášek, Lukáš – Křen (46. Stružka), Šimr, Sadílek, Hulina (80. Korelus) – Kovařík, Smíšek (7. Heller). Trenér Zdeněk Michálek.

Tachov – Malše Roudné 3:1
Domácí podali kvalitní výkon, z prvního útoku vstřelil gól Žemlička a když týž hráč po obrátce zvýšil na 2:0, Tachov na hřišti dominoval. Po zbytečném faulu hosté snížili z penalty, posladní slovo však patřilo domácímu Malému.
Poločas: 1:0. Branky: 1. a 60. Žemlička, 80. Malý – 62. Trněný z PK. Rozhodčí: Jan Váňa. ŽK: 1:4. Diváci: 120.
Tachov: Pták – Park (66. Mančal), J. Viterna, Tušl, Folejtar (28. Ruda) – Habart, Hutta, P. Šácha, Hudec – Malý, Žemlička (77. Yang). Trenér Zdeněk Bečka.

Doubravka – Táborsko B 2:1
Plzeňský tým předvedl velmi dobrý výkon, favorita přehrával a v úvodní půlhodině spálil čtyři vyložené šance. Hosté šli do vedení, v úvodu druhé půle trefil Vaigl břevno a potom se dvakrát trefil do černého Róth a skóre zaslouženě otočil.
Poločas: 0:1. Branky: 65. a 68. Róth – 29. Chotovinský. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 6:4. Diváci: 32.
Doubravka: Kunc – Brož, D. Novák, Parlásek, Chvojka – Butnaru (46. Tříska), Vaigl, Javorský, Bešta (90. Pavlíček) – Švec, Róth (84. K. Krýsl). Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Aritma – Milevsko 2:1 (1:1, 1. Bulíček, 83. Rožánek – 18. J. Málek), Č. Krumlov – Př. Kopanina 1:3 (0:2, 46. Babouček z PK – 27. D. Novák, 30. Santler, 83. Strnadel), Hořovicko – Benešov 3:1 (3:1, 10. a 42. Štěpnička, 44. Pelikán – 41. Němec), Admira – N. Strašecí 2:1 (1:0, 23. a 60. Zahálka – 53. L. Mrázek), Štěchovice – Čížová 1:0 (0:0, 75. Hudec).