Doubravka – Tachov 3:1
V kvalitním a vyrovnaném utkání zařídili vedení domácích exligisté: Róth nacentroval a Vaigl skóroval. Vzápětí přidal Švec po asistenci Rótha druhý gól. Na snížení Mančalem zareagoval okamžitě Javorský a bylo rozhodnuto. Tachov trefil tyč.
Poločas: 2:0. Branky: 32. Vaigl, 35. Švec, 55. Javorský – 54. Mančal. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Doubravka: Kunc – Brož, D. Novák, Parlásek, P. Krejčí – Chvojka (80. Řezáč), Javorský (80. Tříska), Vaigl, Bešta (65. Butnaru) – Švec, Róth. Trenér Roman Vyleta.
Tachov: Pták – Park (35. Ruda), Tušl, J. Viterna, Folejtar – Habart, P. Šácha, Malý, Hudec (82. Dvořák) – Mančal, Yang (60. Žemlička). Trenér Zdeněk Bečka.

Rokycany – Benešov 1:1
Velmi dobře hrajícím hostům zasadil úder Hereit střelou k tyči. V závěru půle domácí podcenili dlouhý aut a bylo srovnáno. Po obrátce byl Benešov lepší, v domácí svatyni však kraloval Vild, ale také mohl rozhodnout domácí F. Procházka.
Poločas: 1:1. Branky: 19. Hereit – 45. Komárek. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Rokycany: Vild – Žáček, Vaníček, J. Procházka, Jedlička – L. Aubrecht (75. Černý), Kocour (82. Abrt), Hereit, F. Procházka, Kubík – P. Aubrecht (60. Šíša). Trenér Pavel Aubrecht st.

Admira – Chrást 4:0
Výsledek neodpovídá průběhu hry. Hosté byli v poli lepší, inkasovali však laciné góly a koncovku měli špatnou.
Poločas: 2:0. Branky: 4. Zahálka, 41. a 83. (PK) Birma, 87. Komínek. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:1. Diváci: 200.
Chrást: Bláha – A. Král, D. Král, Vonášek, Lukáš – Komárek (68. O. Král), Šimr, Sadílek, Stružka – Pavlík (58. Hulina), Heller (46. Kovařík). Trenér Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky: Aritma – Roudné 0:2 (0:1, 35. Píša, 71. Bíca), N. Strašecí – Kopanina 3:1 (3:0, 7. a 43. Schwendt, 40. J. Mrázek – 71. Strnadel), Č. Krumlov – Čížová 0:1 (0:1, 29. Kučera), Hořovicko – Milevsko 2:2 (1:1, 42. Bežó, 87. Wágner – 10. Kuchař, 77. Dvořák), Štěchovice – Táborsko B 0:0. Dohrávka 19. kola: Čížová – Aritma 2:2.