O branky vítězů se podělili Bakoš, Tecl, Řezník, Ďuriš, Vaněček a Adamov.

Hosté drželi krok s Viktorií i čisté konto celou první půlhodinu hry. Brankář Houdek kapituloval až v 31. minutě, kdy podklouzl Knakal, míč se dostal k osamocenému Bakošovi a ten otevřel skóre.

Ještě do přestávky přidal po závaru před domažlickou brankou druhý gól Tecl.

Po přestávce poslal trenér Viktorie Pavel Vrba na umělý trávník v Luční ulici zcela jinou jedenáctku a Viktoria postupně získávala převahu v poli a z ní pramenily další gólové příležitosti. První z nich proměnil už tři minuty po přestávce Řezník.

Další branky pak přidali Ďuriš s Vaněčkem a skóre zápasu uzavřel tři minuty před koncem Adamov.

Ruský útočník je v zimní přípravě nejlepším střelcem Viktorie, ve dvou utkáních vstřelil už čtyři branky.

Kouč Viktorie Pavel Vrba si pochvaloval produktivní hru svého týmu, který zatím ve dvou utkáních nastřílel už třináct branek. „Teď máme v útočné fázi větší sílu než v podzimní části sezony. Někteří hráči se uzdravili, přišel Tecl a v útoku je tak větší konkurence. Věřím, že budeme i nadále úspěšní v koncovce stejně jako jsme byli v těchto dvou zápasech," kvitoval s povděkem trenér Pavel Vrba.

Spokojen zejména s první částí hry byl domažlický trenér Stanislav Purkart. „V první půli jsme se silným soupeřem odehráli důstojnou partii, ve druhém poločase už byla převaha Viktorie výraznější," uvedl trenér Jiskry.

„Škoda našich zbytečných chyb, šest gólů jsme dostat neměli. Výsledek mohl být pro nás mnohem přijatelnější," litoval trenér Stanislav Purkart.

FC Viktoria Plzeň – TJ Jiskra Domažlice 6:0 (2:0). Branky: 31. Bakoš, 43. Tecl, 48. Řezník, 65. Ďuriš, 78. Vaněček, 87. Adamov. Rozhodčí: Ardeleánu. Diváci: 500.
Viktoria - 1. poločas: Pavlík – Rajtoral, Řezník, Khubutia, Limberský – Zeman, Darida, Horváth, Tecl, Kolář – Bakoš.
2. poločas: Ticháček – Řezník, Chocholoušek, Khubutia, Sladký – Fillo, Ďuriš, Kyndl, Malakjan – Vaněček, Adamov. Trenér: Pavel Vrba.

Jiskra: Houdek – Strejc (46. Bláha), M. Knakal, Bauer, Mandous – Jarina (46. Leitl), Braun, Pekárt (70. Fera), Mužík, Došlý (46. Bárta) – F. Dvořák (72. Halili). Trenér: Stanislav Purkart.