FK Králův Dvůr – Jiskra Domažlice 2:4 (2:1)
V 8. minutě zápasu hraného za úmorného vedra trefili domácí po závaru před brankou Domažlic nejprve břevno, ale z dorážky skóroval Veinlich – 1:0. O minutu později dvakrát střílel domažlický Sladký a odražený míč zakončoval Leitl. Hosté měli více se hry, ale chybělo jim finální zakončení. V 16. minutě centr Mužíka našel hlavičku Dvořáka, který o kousek minul levou tyč branky ´cábalíků´. Na druhé straně se špatně domluvili stoper Růžička s gólmanem Houdkem a hrubé chyby využil domácí střelec Fulín – 2:0.

Dvě minuty nato kryl Houdek Fulínův pokus z levé strany, poté se střelou prezentoval domácí Brusch. Jiskra odpověděla na nápor tím nejlepším způsobem. Nejprve předvedli pěknou kombinační akci Matas s Leitlem, který přihrál Mužíkovi, jehož tvrdou střelu gólman Michňa vyrazil na roh. Mandous rozehrál centr od rohového praporku parádně, našel naběhnutého Růžičku, jehož nepokryl Koiš, a ´viktorián´ v sestavě hostů pravačkou poprvé rozvlnil síť za zády Michni – 2:1.

V 26. minutě špatně rozehrál Sladký, ale střela domácího Veinlicha skončila nad brankou. Po půlhodině hry vysunul Dvořák Došlého, ale jeho velkou šanci Michňa chytil. Domažlice byly do závěru poločasu aktivnější, do šancí se dostali Dvořák, ve 45. minutě skóroval Došlý, ale rozhodčí Koval gól pro ofsajd neuznal.

Domažličtí cítili, že jsou lepším mužstvem, což potvrdili ve druhém poločase. Hned v úvodu vysunul Mandous Malého, jehož tvrdou střelu brankář chytil. V 56. minutě se mohla kopat penalta, kdyby rozhodčí Koval potrestal faul brankáře Michni na Dvořáka ve vápně. Velký tlak hostů vyústil v 64. minutě ve vyrovnávací gól, když si na roh Mužíka opět naběhl Růžička – 2:2. Domažlice ovládly zápas, navíc v 72. minutě Malý obral o míč ex – domažlického Lukáše Huttu, středem vysunul Došlého, který poslal Domažlice do vedení – 2:3. Na to reagoval trenér domácích okamžitým stažením Hutty ze hry.

Střelec předchozí branky Došlý byl při chuti, o šest minut později mu hlavičkou přihrál Bauer a on mířil těsně nad bránu domácích. ´Cábelíci´ měli v závěru dva náznaky šancí , které ale Jiskra uhlídala. Naopak v nastaveném čase utekl střídající Bezděk po levé straně, nesobecky přihrál nabíhajícímu Došlému a ten zvýšil na konečných 2:4. Jiskra se tak mohla radovat se zisku tří bodů a napravení dojmu z domácího duelu s Roudnicí.

FK Králův Dvůr: Lukáš Michňa - Michal Procházka, Tomáš Šilhavý, Petr Rada, Martin Koiš - Štefan Toporčák (64. Petr Dochtor), Jiří Sabou, Lukáš Hutta (73. Petr Kobler), Ondřej Brusch (74. Marek Vybíral) - Ondřej Veinlich, Roman Fulín. Trenér: Miloslav Kučera.

Jiskra Domažlice: Dan Houdek - Martin Mandous, Michal Růžička, Marek Bauer, Jan Matas - Luděk Leitl (89. Jakub Strejc), Petr Mužík, Martin Sladký, Petr Došlý - František Dvořák (84. Lukáš Bezděk), Jaroslav Malý. Trenér: Stanislav Purkart, asistent: Robert Vágner. HR: Zdeněk Koval – Jaroslav Moudrý - Tomáš Urlich. Delegát: Josef Vrzal ŽK: 5. Toporčák, 53. Sabou, 68. Procházka - 28. Mužík, 53. Dvořák.⋌(poj)