MFK Chrudim – Jiskra Domažlice 1:5 (0:1).
Fakta – branky: 56. Adámek – 29. Kovařík, 72. Bezděk, 73. Leitl, 76. Bauer, 85. Veselý. Rozhodčí: Moník (Trutnov). ŽK: 2:1. Diváci: 428. Poločas: 0:1. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Linhart (46. Drahoš), Radouš, Adámek – Luptovský, Kesner, Hauf (77. Valda), Vodrážka, Dostálek (77. Vágner) – Holub. Jiskra Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, Mandous – Leitl (79. Strejc), Mužík, Došlý (67. Braun), Javorský – Bezděk (83. Veselý), Kovařík.

Zápas měl slavnostní úvod. Čestný výkop obstaral pětiletý Míša Tereska, který bojuje s dětskou mozkovou obrnou. Ze vstupného a příspěvků sponzorů se vybralo 55 357 Kč, kterými MFK Chrudim přispěje na jeho rehabilitační pobyt v Piešťanech.

První poločas úspěšných nováčků ČFL (Domažlice jsou čtvrté) příliš zajímavých situací nenabídl. Výjimkou byla střela Štěpánka ze dvaceti metrů, kterou hostující brankář Houdek vyrazil, a vedoucí gól Jiskry, který zaznamenal ve 29. minutě po sólové akci Kovařík, když gólman Mrázek zaváhal s vyběhnutím – 0:1.

Druhou půli začali Chrudimští mnohem aktivněji a v 56. minutě Adámek hlavou vyrovnal po centru Kesnera – 1:1. Jejich územní tlak však postupně polevoval a posledních dvacet minut bylo pro domácí aktéry hrůzostrašných. V 71. minutě málem skóroval přímo z rohového kopu Mandous, Mrázek míč s námahou odvrátil opět na roh a po něm už se Bezděk nemýlil – 1:2. Po necelé minutě se prosadil Leitl a další pěknou kombinaci nadšeně hrajících Chodů zúročil v 76. minutě Bauer – 1:4. Kalich hořkosti domácím dolil v 85. minutě po sólu střídající Veselý, který byl na hřišti pouhé dvě minuty.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimě: „Z utkání jsem měl trochu obavy. Poslední týden byl atypický z hlediska doznívajících oslav našeho prvenství, zdravotního stavu hráčů, kteří možná podvědomě z těchto důvodů polevili. Byť jsme první poločas prohrávali, tak se tým dokázal ve druhé půli zvednout, vyrovnali jsme a zhruba 25 minut soupeře přehrávali. Pak jsme dostali laciný gól a tým to pak už neuhrál a závěr zápasu jsme dohrávali pod psychickou dekou. Soupeř byl maximálně produktivní a zaslouženě vyhrál. Porážka pro nás naštěstí není žádnou tragédií."