Tachov – Český Krumlov 0:2
Domácí prohráli potřetí v řadě a opět nedokázali vstřelit gól. Proti poslednímu celku tabulky měli sice celých devadesát minut územní převahu, ale v útočné fázi hráli bez důrazu a nápadu. Navíc inkasovali smolný první gól, když nepodařený centr zapadl za záda brankáře. Tachov se sice snažil o vyrovnání, ze skrumáže nastřelil břevno, Dvořák šel sám na branku, ale šanci neproměnil.
V útočné fázi se domácí neprosadili ani po přestávce. Hned v úvodu se trefili opět jen do břevna, a když hosté přidali další gól, dostavila se nervozita a utkání dohráli v křeči. Jihočeši se soustředili na defenzivu a snažili se o rychlé brejky. Tato taktika jim vyšla a nečekaně si z Tachova odvezli všechny body.
Poločas: 0:1. Branky: 24. Zatloukal, 54. Koritár. Rozhodčí: Svenbode (SRN). ŽK: 1:0. Diváků: 110.
Tachov: Pták – Mráz, J. Viterna, Tušl, L. Viterna – Habart, Šácha (59. Hobza), Kaše, Folejtar – Dvořák (55. Janoušek), Hudec. Trenér Jaroslav Pták.

Dukla Praha B – Koloveč 5:2
Úvodních třicet minut se hrálo zcela v režii Kolovče, která měla výraznou převahu, ale zahazovala jednu šanci za druhou. Hned v první minutě šel sám na gólmana Došlý, ale míč poslal nad jeho branku. Do stejného místa mířil v další příležitosti i Vůjtěch, možnost dvojice Došlý – Došek skončila jen rohem a nad branku pálil i Bereczký. Domácí si v první vypracovali dvě šance a obě skončily gólem v síti Bojčuka.
Po obrátce pokračoval Došlý v zahazování příležitostí, a Dukla naopak střílela další góly. Dílo zkázy pro hosty dokonalo vyloučení Dubna po druhé žluté kartě, a přestože dokázali ještě snížit, domácí se v závěru ještě dvakrát trefili do černého. Zraněného brankáře Bojčuka musel druhou půli střídat Vršecký.
Poločas: 2:1. Branky: 9. Kmoch, 36. Hrazdíra, 55. P. Svoboda, 73. Tenkl, 85. Jelínek – 34. Bereczký, 63. Pavlík. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (59. Duben). Diváků: 60.
Koloveč: Bojčuk (77. Vršecký) – L. Došek, R. Černý, Duben, Brož – Baxa, Vůjtěch – Puchmertl (81. Kadlec), Bereczký, Došlý – Kožíšek (58. Pavlík). Trenér Roman Vyleta.

Milevsko – Rokycany 1:0
V oboustranně opatrném utkání se hra pohybovala převážně mezi vápny a ani jedno z mužstev se příliš do šancí nedostávalo. Průběh hry byl vyrovnaný a odpovídal by mu spíše nerozhodný výsledek. Oba týmy vycházely z pozorné obrany s cílem neinkasovat.
O osudu utkání se rozhodlo v 69. minutě, kdy domácí zahrávali rohový kop a Málek vstřelil hlavou jediný gól střetnutí. Rokycany se sice v dalším průběhu snažily o vyrovnání, ale žádný velký tlak si nevytvořily.
Poločas: 0:0. Branka: 69. Málek. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 1:1. Diváků: 150.
Rokycany: Vild – Jícha, J. Procházka, Hereit, Jedlička – J. Scheinherr, Vaščák (73. F. Procházka), Tobrman (73. Rýdl), P. Aubrecht (80. Šíša) – Kocour, Kubík. Trenér Pavel Aubrecht.

16. Bohemians B ⋌ 9 1 1 7  5:21  4

Ostatní výsledky: Strakonice – Slavia Praha B 2:2 (1:1, 33. Němec, 75. Pecka z PK – 26. Vondráček, 57. Červenka), Tábor – Bohemians 1905 B 2:0 (1:0, 34. Rosůlek, 62. Sklenář), Benešov – Votice 3:0 (1:0, 27. Kučaba, 55. a 75. Štěpán), Štěchovice – Hořovicko 1:0 (0:0, 86. M. Novák z PK), Horní Měcholupy – Čížová 7:0 (3:0, 3. Dočekal, 17. Musil, 44. Ďurica, 72., 77. a 90. Musiol, 82. Zdeňka).