Chodov – Chlumčany 2:0 (2:0) Branky: 13. Pfeifer, 26. Fischer ČK: 90. Paidar Do zápasu lépe vstoupili domácí, ale s první střelou na branku, kterou vyslal Fischer, si chlumčanský gólman s přehledem poradil. Ve 12. minutě domácí zbytečně ztratili míč na soupeřově polovině a hosté šli do protiútoku, který ale Benedikt nezakončil přesně. O minutu později se z branky radovali domácí, když Pfeifer necentroval před branku, kde se před obránce dostal Fischer a otevřel skóre – 1:0.

Poté si několik šancí vytvořili i hosté. Ale Staviarský za svá záda nepustil střelu Havlíčka a včasným vyběhnutím sebral míč z nohou Benediktovi. V 25. minutě se domácí fanoušci, kteří se v Chodově postarali o dobrou kulisu, dočkali druhé branky. Pfeifer hodil dlouhý aut, který hlavou prodloužil Petr Holar na Kobese, a ten zblízka prostřelil gólmana Lösche – 2:0. Sedm minut na to zahrozili hosté, ale střela Hajšmana skončila těsně vedle. V té době již přibylo hodně tvrdých střetů a rozhodčí Horáček musel udělit několik žlutých karet a měl problémy udržet emoce hráčů ´na uzdě´.

Po jedné strkanici vytáhl dokonce i kartu červenou, ale hřiště nikdo neopustil. Horáček chtěl ze hřiště vykázat po druhé žluté kartě Havlíčka, ten ale předtím žádnou neměl, a tak jej rozhodčí nechal ve hře pokračovat. V poslední minutě první půle ještě Staviarský pěkným zákrokem kryl střelu Dolejše, a tak šli do šaten spokojenější domácí. Úvod druhého poločasu domácí zaspali a hned v první minutě vyrážel Staviarský střelu Podráského a o minutu později zlikvidoval hlavičku Benedikta. Hosté Chodov zatlačili na jeho polovinu, ale gólově se prosadit nedokázali.

Domácí šli v 53. minutě do otevřené obrany, ale unikajícího Fischera zadáci Chlumčan zastavili. I nadále se domácí snažili o brejky, které jim ale nevycházely. Celý poločas se Chlumčanští snažili skórovat, ale naráželi na dobře organizovanou obranu domácích. I druhá půle nabídla hodně ostrých zákroků. V poslední minutě zápasu vytáhl rozhodčí červenou kartu podruhé a tentokrát už platila. Paidar se ohnal po jednom z protihráčů a musel tak v samotném závěru zápasu hřiště opustit.

Chodov: Staviarský – Chmelík, Miroslav Holar, Kuboušek, Jiří Kapic (57. Smazal) – Pfeifer, Petr Holar, Paidar, Jan Kapic – Fischer a Kobes (77. Kurek). Trenér: Jan Doktor