Do prvního finálového utkání vstoupil lépe Mix team, rychle začal budovat náskok a po první půli vedl o 84 kuželek. Druhá půlka byla vyrovnaná, rozhodly až poslední hody, které lépe zvládlo Kdynium. Vyhrálo o osm kuželek. Celkově tak první zápas vyhrál Mix 2:1 o 76 kuželek.

Druhý zápas nabídl opět vyrovnanou bitvu, až v devátém a desátém kole Mix rozhodl lepšími hody o zisku kýženého bodu a náskoku o 31 kuželek. Mix tak vedl 3:1 o 107 kuželek. Druhou půlku Kdynium prohrálo o 76 kuželek a Mix se tak radoval z vítězství 5:1 o 183 kuželek a zisku titulu!

Kdynium získalo po několika čtvrtých místech konečne získalo medaili za druhé místo.

V utkání o bronz mezi Flinstouny a Ferda ´s se do sebe loňští finalisté pustili zostra. Ferda´s ze sebe po výpadku formy z posledních zápasů dostali maximum a první půlku vyhráli o 120 kuželek. Druhá půle byla vyrovnanější, Flinstouni chtěli urvat alespoň bod a mít tak naději do odvety. Nakonec se i ve druhé půlce z většího náhozu radovali Ferdové, takže šli do druhého utkání s náskokem 3:0 o 156 kuželek.

I přes nepříznivý vývoj Flinstouni do druhého zápasu šli s odhodláním pokusit se o obrat. Začátek byl vyrovnaný, Flinstouni hvílemi i vedli, ale ke konci si Ferdové začali opět budovat náskok, který po součtu činil 58 kuželek. Získali tak dílčí bod, který jim zaručil bronz. Druhá půle už se dohrávala a Flinstounům se podařilo urvat alespoň čestný bod. Ferda´s tak v konečném pořadí po výhře 5:1 o 172 kuželek obsadili třetí místo. Flinstouni jsou čtvrtí.

O 5. a 6. místo se utkali Hradišťáci s Jitřenkou. Po první půlce vedla Jitřenka o 95 kuželek, ale ve druhé půli se Hradišťákům povedl dokonalý obrat, vyhráli o 115 kuželek, tím i celý zápas o 20 kuželek. Hradišťáci tak končí pátí, Jitřenka je šestá.
Podobně vypadal i zápas o 7. .- 8. místo mezi Elitexem a BC Průsmyk. Průsmyk po polovině zápasu vedl o 38 kuželek, ve druhé části se však Elitex vyhecoval a vyhrál o 68 kuželek, tím i celý zápas o 30 kuželek. Elitex tak skončil sedmý, Průsmyk osmý.

V boji o 9. – 10. místo vedly Lemonky po první polovině na ČD teamem o 72 kuželek a zdálo se, že je rozhodnuto. ČD však ve druhé půli podalo svůj letošní nejlepší výkon, vyhrálo o 85 kuželek a celkově tak o 13 kuželek. Věčně dvanáctý tým ČD se tak radoval z devátého místa, Lemonky končí desáté. V souboji nováčků o 11. místo se více dařilo Welpru, které vyhrálo 2:1 a skončilo jedenácté, na Obalovnu zbylo 12. místo. Alco tým v souboji o 13. místo přehrál Rocket team 3:0, v souboji o 15. místo byli šťastnější Hasiči,kteří vyhráli 2:1 o tři kuželky nad Primou.

V pořadí jednotlivců mezi muži skončil první Oldřich Navrátil s průměrným náhozem na zápas 349,2. Mezi ženami byla nejlepší Tereza Tlustá 323,3 kuželek na zápas. Desátý ročník KBL začne 6. září.